Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mjet preres

E rëndë në Këlcyrë, djali me probleme mendore godet nënë në kokë me mjet prerës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Këlcyrë mbrëmjen e sotme, ku një 29 vjeçar me probleme mendore ka goditur nënë e tij në...

Sherri i përgjakshëm në Fier, policia vë në pranga 5 persona (EMRAT)

Forcat e Policisë së Fierit arrestuan 5 personat e përfshirë në konfliktin e ndodhur dje në Levan midis familjes Braçe dhe Zhupa. ...

Lajmet e fundit