Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Mjeshtri i Madh

Ikja e Mjeshtrit të Madh Kujtim Alija, Presidenti Meta mesazh ngushëllimi: Shembull i intelektualit dhe qytetar model i Shkodrës

Presidenti Ilir Meta shkruan një mesazh ngushëlllimi për ndarjen nga jeta të Mjeshtrit të Madh, artistit të njohur shkodran Kujtim Alija. Ky i fundit...

Mirush Kabashi në karrige me rrota, MJESHTRI I MADH përfundon radioterapinë (FOTO NGA SPITALI)

Mjeshtri i madh, Mirush Kabashi sapo ka përfunduar radioterapinë, raporton newsbomb.al. Aktori i mirënjohur, prej dy vitesh vuan nga një sëmundje...

Gazetari rrëfen varrimin e hidhur për Metin: Askush nuk foli nga gjithë ata mjeshtra të mëdhenj, të përcollën plot hipokrizi… (E PLOTË)

Gazetari i njohur nga Vlora, Ergys Alushi, ka kritikuar mosorganizimin e duhur në varrimin e Mjeshtrit të Madh të humorit, parodistit vlonjat Muhamet Likos....

Lajmet e fundit