Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Mjeshtër i Madh

“Mjeshtër i Madh” për Hueyda El Saied, Presidenti Meta ja dorëzon Titullin djalit dhe bashkëshortit të artistes

Presidenti Ilir Meta i ka akorduar Titullin "Mjeshtër i Madh" artistes së njohur Hueyda El Saied, e cila u nda nga jeta për shkak...

Meta i jep Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh” profesorit të shkencave ekonomike, Sherif Bundo

“Profesor Sherif Bundo është një personalitet i shquar i shkencave ekonomike, autoritet i spikatur akademik dhe i respektuar në shoqërinë shqiptare, i cili prej...

“Burim krenarie”, Meta dekoron pesë peshëngritës me titullin “Mjeshtër i Madh”

Me titullin “Mjeshtër i Madh”, presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka dekoruar peshëngritës të spikatur, me kontribute të rëndësishme për zhvillimin cilësor të...

Lajmet e fundit