Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

mjeku '

Nga kokëkuqe në çokollatë, i mahniti të gjithë me ndryshimin e pamjes, mjeku zbulon ndërhyrjen që ka bërë Najada Çomo

Ndryshimi drastik në pamjen shefes së spitalit Infektiv, Najada Çomo shkaktoi jo pak diskutim në media dhe portale. Nga flokët e kuqe të cilat ishin...

Lajmet e fundit