Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

mjeket specializante

Petrit Vasili nxjerr dokumentet dhe denoncon: Rilindja u ka ndërprerë Kontratën e Punës qindra mjekëve specializantë

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili, denoncon ndërprerjen e kontratës së Punës për “qindra” mjekë specializantë. “Nje Vendim arbitrar, i pa mend dhe arrogant u...

Lajmet e fundit