Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

mjek specialiste

Spitali Hygeia vjen më pranë pacientëve / Ofron shërbimin me mjekët specialistë edhe gjatë orareve të pasdites 16:00-21:00

Spitali Hygeia ka qenë dhe vazhdon të jetë e vetmja strukturë spitalore private gjithëpërfshirëse në vend që ofron shërbim spitalor 3600 për të gjithë...

Lajmet e fundit