Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

miting

Mijëra mbështetës në mitingun e fitores, Rama pranon gabimin: Kërkoj ndjesë publike! Nuk isha në dijeni se nuk do të kishte distancë mes qytetarëve

Kryeministri Edi Rama ka pranuar gabimin dhe ka kërkuar ndjesë publike për mitingun me mijëra qytetarë në shehsin “Skënderbej”, kur ai shpalli fitoren e...

“Luli sikur ka dalë nga sauna”, Rama thirrje shqiptarëve: Kurrë mos pranoni të udhëhiqeni nga dikush që është i kënaqur, Zoti na dha mesazhin...

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në mitingun përmbyllës të PS-së në Tiranë ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha, për të cilin thotë se...

Lulzim Basha miting në Durrës, qindra simpatizantë të PD mbushin sheshin, dalin mbi çatitë e shtëpive

Kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar paraditen e sotme një miting me qindra simpatizantë të PD në Durrës, të cilëve u ka premtuar...

Mblodhi qindra militantë në shesh, Basha shkruan sot i entuziazmuar: Ishte një mbrëmje e mrekullueshme!

Partia Demokratike organizoi dje në sheshin “Nënë Tereza” një tubim me qindra simpatizantë,  për të hapur fushatën për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetari i PD-së...

Simpatizantët e PD-së lënë pas qeska, shishe uji dhe mbeturina të tjera, punonjësit e bashkisë fillojnë punën për pastrimin e kryeqytetit

Ditën e sotme Partia Demokratike çeli zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.Në sheshin “Nënë Tereza” u mblodhën qindra simpatizantë të Partisë Demokratike,...

Mitingu i socialistëve sot pasdite, Bashkim Shehu mesazh kryeministrit: Mos guxo Kukësin, Edi Rama!

Kryeministri Edi Rama, këtë pasdite do të jetë në qytetin verior të Kukësit. Shefi i qeverisë do të mbante mitingun me...

Salianji nxjerr MESAZHET, kryebashkiaku i Maliqit URDHËR punonjësve: Siguroni nga 4 veta secili për në miting  

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka publikuar nje mesazh denoncues nga takimi i kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në Maliq. ...

Rama mban fjalim, demokratët e rrethojnë me protesta në Mallakastër (Foto-Video)

Kryeministri Edi Rama është përballur me një tjetër anti-miting këtë herë në qytetin e Ballshit. Dhjetra protestues opozitarë të drejtuar nga...

Deklaratat e forta të Ramës në Korçë dhe shikoni sa njerëz ka mbledhur (Foto nga lart)

Teksa ka sulmuar sërish partitë e tjera, kryeministri Edi Rama, nga Korça, ku po zhvillon takimin elektoral të radhës, ka kërkuar një votë “kuqezi”...

Si e komenton vajza e Ilir Metës mitingun e mbrëmshëm të LSI-së

Lëvizja Socialiste për Integrim mbajti dje një miting gjigant në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë me pjesëmarrje nga e gjithë Shqipëria. ...

Lajmet e fundit