Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

mithat frasheri

‘Mid’hat Frashëri ishte mason i Lozhës së madhe të Orientit’, surprizon historiani (Video)

Historiani Olsi Jazexhi tha se Mit’hat Frashri ësthë një figurë e ndritur e historisë së Shqipërisë. Sipas Jazexhit, Frashëri dhe shumë figura të tjera...

E kujt t’i pëlqejë…

Nga Ardit Bido   Mid’hat Frashëri la gjithçka për Shqipërinë dhe i dha asaj themelet e dijes e studimeve vendase albanologjike...

Lajmet e fundit