Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

misteri

Art apo alienët? Një monolit i mistershëm zbulohet në mes të shkretëtirës në SHBA (VIDEO)

Oficerët e departamentit të sigurisë publike në Utah të SHBA-së kanë zbuluar një objekt të mistershëm në zonën rurale të qytetit. ...

Zbardhet misteri i gruas me pranga që i ra ziles në disa shtëpi dhe u zhduk

Disa ditë më parë video misterioze e një gruaje që i binte ziles në derën e një banese, u përhap me shpjetësi në mediat...

Presidenti i Filipineve: Më tregoni një selfie me Zotin, dhe unë dorëhiqem

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte thotë se nuk është as agnostik as ateist. Ai beson në Zot por ka vendosur të sfidojë qytetarët. ...

MISTERI: Brenda shtëpisë ku u arrestuan dy shqiptarët, çdo gjë e lyer me të zezë

Dy shqiptarët e arratisur nga Porti i Pireut ditën e premte, u arrestuan në një shtëpi në Athinë pas disa informacioneve që mori policia...

Dyshimet: Avicii u gjet i vdekur pasi ekspozoi “rrjetin elitë të pedofilëve” (Video)

Në rrjetet sociale dhe portale të shumta qarkullojnë zëra se vdekja e producentit të famshëm suedez Avicii mund të ketë lidhje me atë që...

Një studiuese amerikane po mbahet në Komisariatin Nr.3. U ndodh pranë protestuesve kuksianë dhe…

Një studiuese amerikane është ndaluar nga forcat e policisë në Tiranë dhe po mbahet në ambientet e komisariatit Nr.3. Ngjarja e...

Misteri: Skiatori zhduket në Nju Jork, e gjejnë 5 mijë kilometra larg, në Kaliforni

Një skiator kanadez që u zhduk disa ditë më parë në Nju Jork, është gjetur në anën tjetër të Shteteve të Bashkuara, në Kaliforni,...

Zgjidhet përfundimisht misteri i Trekëndëshit të Bermudës, 1 mijë jetë të humbura aty

Një shkencëtar pretendon t’i ketë dhënë fund misterit 100 vjeçar të Trekëndëshit të Bermudës, pas plot 1000 jetëve të humbura nga mbytja e anijeve...

Thellohet misteri i studentes së zhdukur në Krishtlindje, postim i çuditshëm në Facebook

Zhdukja e një studenteje 21-vjeçare në Oksford të Anglisë, ka bërë që autoritetet të nisin një kërkim të madh për gjetjen e saj. ...

Zbulohet misteri i shtëpisë së vetmuar në mes të autostradës (Foto)

Për vite të tëra udhëtarët janë mbërthyer nga misteri teksa kalonin përgjatë autostradës M62 në Angli, kur në një pjesë të saj shfaqet një...

Lajmet e fundit