Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

mister

Misteri i figurës së Arsen Muskurtit, vrasësi i çiftit në Tiranë foto me politikanë, biznesmenë dhe njerëz të fesë

Arsen Muskurti, i njohur dhe me emrin Hamza, ka qëlluar me armë zjarri pasditen e sotme vëllain e tij dhe bashkëshorten, duke i lënë...

Gota me lëngun e verdhë dhe këpucët poshtë krevatit, dalin fotot e reja nga misteri i vdekjes së Mehmet Shehut, ish-kryehetuesi i komunizmit: I...

Një nga ngjarjet më të bujshme në vendin tonë, për të cilën bëhen edhe në kohën e tanishme diskutime të shumta të pasqyruara në...

Misteri i madh në SHBA, si u zhduk 22-vjeçarja gjatë udhëtimit me të dashurin, ai u kthye i vetëm por…(Ngjarja e plotë)

Lajmi i zhdukjes së 22-vjeçares, Gabrielle Petito prej dy muajsh tashmë është kthyer në një nga misteret e pazgjidhura të autoriteteve. Ajo dhe i...

Art apo alienët? Një monolit i mistershëm zbulohet në mes të shkretëtirës në SHBA (VIDEO)

Oficerët e departamentit të sigurisë publike në Utah të SHBA-së kanë zbuluar një objekt të mistershëm në zonën rurale të qytetit. ...

Tragjike: Trupi i modeles 24-vjeçare gjendet i zhveshur brenda valixhes dhe me fytin e prerë

Një modele ruse 24-vjeçare është gjetur e pajetë brenda në një valixhe në apartamentin e saj në Moskë. Trupi i modeles...

Thellohet misteri në Vatikan, hapin varrin për të gjetur vajzën e zhdukur por zbulojnë…

Zyrtarë italianë në Vatikan kanë mbetur të shokuar teksa kanë hapur dy varre me shpresën se do të gjenin eshtrat e një vajze të...

Vdes në mënyrë të mistershme punonjësi 22-vjeçar i Google

Një punonjës i Google është gjetur i pajetë në zyrën e tij, në degën e kompanisë në Nju Jork. Scott Krulcik,...

Vdes në rrethana misterioze Bodybuilder-ja më e njohur në botë

Modele, trajnere personale e yjeve të Hollivudit, bodybuilderja Mandy Blank është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Los Angeles nga një pjesëtar...

Zhduket shqiptari në Spanjë, zbardhet pas një viti MISTERI: Ishte varrosur në një…

Policia spanjolle ka zbardhur një ngjarje kriminale, duke gjetur trupin e pajetë të një shqiptari të zhdukur në Barcelonë në Qershor të vitit 2017....


Lajmet e fundit