Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

miss kosova

Arlinda Prenaj, shqiptarja që përfaqëson Gjermaninë në garën e bukurisë “Mbretëresha e botës”

Arlinda Prenaj është modelja që ka “rrëmbyer” kurorën e “Miss Grand Kosova 2019”, “Miss Grand Germany 2020”, “Top Model of the Universe 2022” dhe...

U përdhunua nga disa persona kur ishte 13 vjeçe, deputetja i del në krah “Miss Kosovës”: Tani është në duar të sigurta

“Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu pak ditë më parë trondtiti të gjithë opinionin publik me rrëfimin e saj, ku tregoi se në moshën 13-vjeçare...

“Më trafikuan dhe përdhunuan 13 vjeçe”, Miss Kosova tregon historinë e trishtë: Kurorën ia dedikoj babit, është në burg se më shpëtoi mua

19-vjeçarja nga Gjilani, Tuti Sejdiu arriti që të “rrëmbente”  kurorën e më të bukurës së Kosovës.  Pasi mori çmimin, bukuroshja kosovare tha se kurorën...

Lajmet e fundit