Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

MIRUSH KABASHI

U tha se ndërroi jetë, Mirush Kabashi rrëfen i prekur si e përjetoi “lajmin e vdekjes”: Kishin qarë shumë për “ikjen time”, por më...

Aktori i njohur Mirush Kabashi ka folur rreth lajmit të djeshëm, ku në disa medie u njoftua “vdekja e aktorit”. Ai ka rrëfyer sesi e...

Mirush Kabashi është shëndoshë e mirë, lajmet që u përhapën sot janë të pavërteta

Aktori i madh shqiptar Mirush Kabashi është shëndoshë e mirë. Ditën e sotme në disa media u përhap lajmi se Murish Kabashi kishte ndërruar jetë. Prej...

Mirush Kabashi tregon amanetin e Pirro Manit: Vendosi një buqetë të madhe me lule te gërmadhat e Teatrit; Fjalët për bashkëshorten Pavlina: Po jetoj...

Aktori i njohur i skenës Mirush Kabashi ka treguar amanetin e fundit që regjisori i madh Pirro Mani ka lënë një muaj para se...

Mirush Kabashi në karrige me rrota, MJESHTRI I MADH përfundon radioterapinë (FOTO NGA SPITALI)

Mjeshtri i madh, Mirush Kabashi sapo ka përfunduar radioterapinë, raporton newsbomb.al. Aktori i mirënjohur, prej dy vitesh vuan nga një sëmundje...

Aktori Mirush Kabashi i bën apel politikanëve: Mos e ndani pra Shqipërinë

Aktori i njohur Mirush Kabashi ka qenë i pranishëm në Fier në një aktivitet në kuadër të muajit të Ramazanit që nis të hënën....

Mirush Kabashi emocionon shqiptarët me vargjet e Naim Frashërit (VIDEO)

Artisti i njohur Mirush Kabashi ka emocionuar publikun e emisionit ‘Shqiptarët për Shqiptarët’ në Zyrih të Zvicrës kur recitoi vargjet e poetit rilindas Naim...

Cili është misioni i radhës? Mirush Kabashi fotografohet në aeroport krah stafit të ‘Shqiptarët për shqiptarët’

Moderatorja e emisionit "Shqiptarët për shqiptarët" Ola Bruko është fotografuar krah aktorit të mirënjohur Mirush Kabashit. Gjithashtu së bashku me ta...

Mirush Kabashi zbulon takimin mes tij, Ndrenikës dhe Veliajt: Çfarë diksutuam për mbi 1 orë

Aktori Mirush Kabashi ka treguar sot bisedën që ai dhe aktori Robert Ndrenika kanë bërë dje në mbrëmje me kryebashkiakun Erion Veliaj, lidhur me...

Debati për Teatrin, Hervin Çuli e thotë LIVE: Më kanë kërcënuar dhe familjen, vajza ime 8-vjeçe…

U komentua shumë në rrjetet sociale debati mes Drejtorit të Teatrit Kombëtar Hervin Çulit dhe aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi. Pas...

Sulmi ndaj Ndrenikës e Kabashit, deputeti i PD ironizon keq ‘rilindasit’ më këtë foto

Rrjetet sociale “vlojnë” nga reagimet masive që prej dy ditësh kur drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli atakoi Mirush Kabashin duke i kujtuar edhe...

Lajmet e fundit