Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Mirolav lajcak

Tensionet në veri të Kosovës, Lajçak: Zvogëloni tensionet dhe mundësoni lirinë e lëvizjes!

I ngarkuari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak ka reaguar për situatën e krijuar në veri të Kosovës. Në një njoftim në Twiiter, Lajçak thotë se...

Lajmet e fundit