Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Miro Cerar

Trump dhe Putin mund të takohen për herë të parë në Slloveni, organizatore është Melania

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe presidenti i zgjedhur i SHBA, Donald Trump mund të zhvillojë takimin e tyre të parë në shtetin ballkanik...

Lajmet e fundit