Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Miriam Cani

Pas martesës në fshehtësi, Albani i zbulon Miriamit surprizën e radhës: Po vjen… (FOTO)

Ditën e djeshme çifti i njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizuan të gjithë fansat me disa foto nga dasma e tyre përrallore në...

Dasma nuk paska mbaruar me kaq, këngëtari i nxjerr ‘sekretin’ Alban Skënderajt

Ditën e djeshme çifti i njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizuan të gjithë fansat me disa foto nga dasma e tyre përrallore në...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj MARTOHEN në fshehtësi, kurorëzohen pas 12 vitesh në ISHULLIN e pabanuar (FOTOT NGA DASMA)

Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në privatësi totale pas 12 vitesh lidhje. ...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj drejt altarit? Këngëtarja zbulon PLANET

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim çifti më i ëmbël dhe më i dashur për publikun. Prej disa vitesh tashmë...

Të dyja pa pikë make up-i në fytyrë, Arilena Ara publikon FOTON me Miriamin

Që prej pjesëmarrjes në jurinë e ‘The Voice of Albania Kids’, këgnëtarj Arilena Ara publikon shepesh foto me Miriam Canin. Dy...

Me FOTON më pranverore që mund të keni parë ndonjëherë, Albani bën DEDIKIMIN romantik për Miriamin

Alban Skënderaj dhe partnerja e tij Miriam Cani janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbiz-in shqiptar. Prej disa ditësh...

Nuk merr pjesë në festivale, Miriam Cani zbulon arsyen

Miriam Cani është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun.  Ajo ka vite në skenë dhe gjithnjë tërheq...

I eleminuan vajzën nga ‘The voice’, irritohet ish-bashkëshortja e Saimir Çilit: Faleminderit Miriam që na e bëre të qartë…

Ish-bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Saimir Çili është revoltuar me stafin e ‘The voice kids’, pasi gjatë mbrëmjes së djeshme kanë eleminuar vajzën e saj....

Miriam Cani DEDIKIM prekës për nënën e ndjerë: Nuk e kam gjetur kurrë forcën në 10 vite…

Ditën e djeshme këngëtari Alban Skënderaj publikoi këngën e tij më të re kushtuar nënës së bashkëshortes së tij Miriam Canit. ...

Lajmet e fundit