Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Miriam Cani

Në ditën e lindjes, Mirjam Cani bën kërkesën e papritur në publik: Alban, e zgjerojmë dhe pak familjen?

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ditën e sotme feston ditëlindjen. Nuk kishte sesi në një ditë të tillë të mungonte një urim i bukur...

Miriam Cani e thotë publikisht: Ja për çfarë grindem më shumë me Albanin

Ata janë një nga çiftet më simpatike dhe më të komentuar në mediat rozë. Bëhet fjalë për Miriam Canin dhe Alban Skënderaj. ...

Miriam Cani konsumon kafe në shoqëri të veçantë, zbulon fotot e ëmbla të bebit të saj

Pak kohë më parë Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë, pasi sollën në jetë djalin e tyre Duam....

Albani hap arkivat, publikon foton pa lejen e Miriamit: Kur ishte moda e barkut jashtë 

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj në këto kohë karantine është bërë nostalgjik dhe shpesh ka publikuar foto të hershme me Miriamin. ...

“Ende ka shpresë”, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj ndihmojnë 200 familje të prekura nga tërmeti

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u kanë ardhur në ndihmë rreth 200 personave të prekur nga tërmeti, të strehuar në kishën ortodokse “Shën Vlashi”...

Nënë për herë të dytë, Miriam Cani shfaqet në jug me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj do të bëhen prindër për herë të parë. Dushja e këngëtarëve e dhanë lajmin për publikun një muaj më...

Miriam Cani shtatzënë për herë të dytë, zbulohet sa muajshe është këngëtarja

Këngëtarët e njohur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e dhanë...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani japin lajmin e bukur: Së shpejti prindër për herë të dytë

Këngetari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë mbrëmë lajmin e bukur.   Këngëtari ka mbajtur koncertin e...

Alketa Vejsiu dedikim të veçantë Miriamit dhe Albanit: Jeni kolona zanore e shumë jetëve

Ka vetëm 24 orë që është lançuar në treg bashkëpunimi i Miriam Canit dhe Alban Skënderaj. 'Duamë' është pëlqyer nga shumë...

Lajmet e fundit