Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Mirela Kumbaro

Ambasadorja Kim takon ministren Kumbaro: Mundësi të reja në bashkëpunimin SHBA-Shqipëri për tërheqjen e vizitorëve dhe bizneseve

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ka vijuar edhe gjatë ditës së sotme turin e takimeve me ministrat e qeverisë Rama 3. Pas takimit me Ministren...

Mariana Kondi “shpërthen” ndaj Mirela Kumbaros: Përse më hoqe moj motër? Do vijë një ditë për ty, karma is…..

Aktorja e njohur shqiptare, Mariana Kondi ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Fol Me Mua”, në Fax News përballë moderatores Rovena...

“Vija bregdetare prioritet i këtij mandati”, Kumbaro: Të zgjedhim një herë e mirë këtë mjegullnajë

Ministrja e Turizmit, Mirela Kumabro gjatë fjalës së saj në kuvend është shprehur se vija bregdetare është prioritet i këtij mandati. Kumbaro është shprehur se...

Damian Gjiknuri prezanton Mirela Kumbaron si drejtuese politike të qarkut të Gjirokastrës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, ditën e sotme ka prezantuar në Gjirokastër drejtuesen e re politike të këtij qarku, Mirela Kumbaron....

Drejtuese politike e Gjirokastës dhe ministre e Turizmit, reagon Kumbaro: Detyrën që më dha PS e marr me nder dhe përgjegjësi, kjo sfidë është...

Kryeministri Edi Rama dy ditë më parë i besoi Mirala Kumbaros qytetin e Gjirokastrës duke e caktuar si drejtuese politik të PS në këtë...

Rama promovon bukën e shijshme në Bujtinën Maria, në Gjirokastër: Ejani provojeni, po u zhgënjyet u rimburson Kumbaro…

Kryeministri Edi Rama pas Tepelenës është ndalur në këtë të enjte në Labovën e Kryqit, në Gjirokastër, konkretisht në Bujtinën Maria. Rama shfaqet në krah...

Rama inspekton punimet e rrugës në Tepelenë me Kumbaron në krah: Mbreslënës ndryshimi në kalanë e Ali Pashë Tepelenës

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro dhe kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi, ka inspektuar sot nga afër segmentin e...

Përkujtimi i Kongresit të Përmetit bën bashkë ish-presidentin Alfred Moisiu dhe ish-ministren e Ramës

Sot, në 24 Maj në qytetin e Përmetit kujtohet Kongresi i Përmetit. Për këtë ditë, atje ka shkuar dhe ish-presidenti i Republikës Alfred Moisiu.Është...

VIDEO: Partia Demokratike pranon humbjen edhe në Gjirokastër, Tritan Shehu i jep dorën Kumbaros dhe Çuçit

Partia Demoktrate ka pranuar humbjen edhe në qarkun e Gjirokastrës. Pas përfundimit të numërimit të të gjitha kutive, Partia Socialiste mori 24531 vota, duke...

Zi në familjen e Mirela Kumbaros, ish-ministrja humb njeriun e saj të shtrenjtë

Ish-Ministrja, Mirela Kumbaro ka marrë një lajm të kobshëm.    Në një status në rrjetet sociale, Kumbaro ka njoftuar miqtë e...

Lajmet e fundit