Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

Mirela Fana

Dorëheqjet për t’i shpëtuar Vettingut, Mirela Fana dhe Sulemjan Tola ‘përplasen’ në Kolegjin e Apelimit

Komisioneri Publik ka ankimuar në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifimit për ndërprerjen e Vettingut ndaj ish-anëtares së...

Këta janë tre hetuesit e diktaturës komuniste që u përzgjodhën sot në Këshillin e Lartë të Emërimeve

Ka nisur, jo aq mirë  zbatimi i Reformës në Drejtësi. Sot, janë zgjedhur nëntë anëtarët e Këshillit të Lartë të Emërimeve. Pjesë e këtij...

Lajmet e fundit