Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

mirel mertiri

A po të sulmojnë ish-miqtë? Mesazhi i koduar i Arben Ahmetaj: Këmbët dhe duart i kam të qarta, shumë shpejt do jetë trupi dhe...

Ish-ministri Arben Ahmetaj ka qenë mbrëmjen e djeshme në emisionin "Opinion" për të treguar të vërtetat e tij dhe për të sqaruar akuzat mediatike...

SPAK kërkesë Policisë së Shtetit: Nxirrni Mirel Mërtirin në listën e personave në kërkim ndërkombëtar!

Prokuroria Speciale i ka kërkuar zyrtarisht Policisë së Shtetit që të shpallë në kërkim ndërkombëtar pronarin e një prej kompanive të inceneratorëve, shtetasin Mirel...

SPAK mbyll hetimet për Elbasanin: Të pandehur Lefter Koka, Alqi Bllako, zyrtarë të shtetit dhe pronarët e kompanive të inceneratorëve (E PLOTË)

Prokuroria Speciale njofton zyrtarisht mbylljen e hetimeve për inceneratorin e Elbasanit dhe marrjen në cilësinë e të pandehurit të ish-ministrit Lefter Koka, ish-deputetit Alqi...

Inceneratori i Elbasanit / SPAK akuzon për pastrim parash Mirel Mërtirin, së bashku me Zoton e Gugalljan korruptuan zyrtarë të lartë

Struktura e Posaçme Antikorrupsion (SPAK) ka akuzuar zyrtarisht Mirel Mërtirin për korrupsion dhe pastrim parash në lidhje me inceneratorin e Elbasanit. Mërtiri pritet tashmë të...

Gjiknuri: Klodian Zoton e kam takuar disa herë, kam punuar me të në 2001 në Ministrinë e Mbrojtjes

Deputeti socialist Damian Gjiknuri është duke dëshmuar në Komisionin Hetimor Parlamentar për Inceneratorët. I pyetur nga kryetarja e Komisionit Jorida Tabaku, nëse njeh tre personat...

Erion Veliaj dëshmon në Komision: Mirel Mërtirin dhe Klodian Zoton i njoh nga mediat, i kam parë në Zimbabve me Gerti Bogdanin e PD...

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është duke dëshmuar në Komisioninm Hetimor për inceneratorët, ku është pyetur nëse ka njohje me shtetasit Mirel Mërtiri, Klodian...

I ke takuar Klodian Zoton dhe Mirel Mërtirin? Përgjigjet Belinda Balluku: Nuk i kam takuar ndonjëherë, as në foto nuk i kam parë

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, është pyetur në Komisionin Hetimor për inceneratorët nëse i njeh Klodian Zoton dhe Mirel Mërtirin, të dy...

Lajmet e fundit