Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

mirash martini

Flet AVOKATI i Vis Martinajt: Viktima nuk ishte truprojë e tij. Çfarë ndodhi BRENDA lokalit dhe lidhja e Martinajt me personat e tjerë

Avokati i Ervis Martinajt, 36-vjeçari biznesmen që mbeti i plagosur gjatë përplasjes me armë mbrëmjen e djeshme në një lokal n ëish-Bllok, ka treguar...

Lajmet e fundit