Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Mira Marković

“Sikur ta kishte fytyrën siç ka barkun…”, presidenca i përgjigjet ministrit serb: Këlysh i gruas së Millosheviçit

Pasi ministri serb Aleksandar Vulin ofendoi presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, ka ardhur dhe reagimi i Presidencës. Shefi i Stafit të Presidentes, Blerim Vela...

Lajmet e fundit