Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Mira Kazhani

“Magjistarja e shpirtit” të Mira Kazhanit dhe një super urim

“Magjistarja e shpirtit tim”. Kështu e quan figurativisht Mira Kazhani të ëmën e cila sot feston ditën e saj të lindjes. Gazetarja e uron...

“Gjoksin para, bravo, ajo është, nice, e ke myt, super…”, instruktori i jep kurajo të paparë gazetares (VIDEO)

Krahas punës së përditshme, gazetarja Mira Kazhani gjen kohë edhe për t’u ushtruar në palestër. Nga aty, ajo poston një video të stërvitjes intensive...

Ilva Tare e fshirë në foton e Mira Kazhanit por gazetarja e “justifikon” me lezet

Një foto realizuar nga duart e fotografes Blerta Kambo e cila është edhe “syri” i kryeministrit Edi Rama, ku në qendër është gazetarja Mira...

Gazetarja-Ramës: Shpresoj që Zaho të ta mbledh më shumë se Meta

Në pritjen e organizuar sot nga kryeministri Edi Rama në Pallatin e Kongreseve, përpara të pranishmëve ka folur edhe gazetarja Mira Kazhani. ...

Lajmet e fundit