Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Mira Kazhani

Gazetarja Mira Kazhani: Pse kam simpati për Edi Ramën. Po të vdiste, artikullit do t’i vendosja titullin …

Gazetarja Mira Kazhani e pyetur nga drejtuesi i emisionit “Provokacija”, Mustafa Nano, ka folur rreth kryeministrit të vendit, Edi Rama. Sipas Kazhanit,...

Plas sherri mes portaleve, Ledion Liço çon në gjyq Mira Kazhanin (ZBULOHET ARSYEJA)

“Luftë” mes dy portaleve “Ekspress” dhe “Tirana Post” për një shkrim referuar Ledion Liços dhe djalit të tij. Ledion Liço ka...

Kristi Pinderi shpërthen ndaj Mira Kazhanit: Injorante…

“Të jesh grua nuk mjafton vetëm të kesh një vaginë linda, e dashur Linda!” Kështu shkruan në një artikull me titull...

Gazetarja e njohur vesh fustanin e bardhë

Na ka çuditur jo pak kjo pozë e gazetares Mira Kazhani. Sigurisht që një lajm për martesën e saj do të na gëzonte shumë,...

Pas largimit të Mira Kazhanit, zbulohet prezantuesi që do shoqërojë Eno Popin në mëngjes

Mira Kazhani ka konfirmuar se nuk do të jetë më në emisionin e mëngjesit “Wake-up” në Top-Channel. Ndërkohë, Olti Curri ka zbuluar se cili...

Një tjetër gazetare largohet nga Top-Channel

Vetëm një vit ka zgjatur eksperienca si prezantuese në Top-Channel. Anabel njofton se Mira Kazhani nuk do të jetë më moderatore e 'Wake Up'....

Gazetaret “fashioniste” të ekranit e gjejnë veten në Milano

Krahas të qenit gazetare, ato janë edhe ndër vajzat më të kuruara të ekraneve, gjithnjë “in” me fjalën e fundit të modës. ...

Lajmet e fundit