Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Mira Kazhani

Plas SHERRI, Mira Kazhani i kthehet keq Adi Krastës: Iu lëpive Berishës, të të vijë turp (E PLOTË)

Gazetarja Mira Kazhani i është përgjigjur kolegut të saj Adi Krasta i cili një ditë më parë e thumboi nga ekrani. ...

AKSIDENTI/ Reagon për herë të parë Mira Kazhani, i përgjigjet Sali Berishës dhe zbulon historinë TRONDITËSE të Nertilit

Reagon për herë të parë Mira Kazhani pas aksidentit në autostradë ku mbeti i plagosur një i ri. Kazhani i pergjigjet...

Aksidenti i Mira Kazhanit, ja kush është 17-vjeçari në gjendje kome (FOTO-EMRI)

Pak ditë më parë gazetarja e njohur Mira Kazhani u përfshi në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Një i ri kaloi...

Këmbësori kaloi autostradën me vrap, DETAJE të reja nga aksidenti i gazetares Mira Kazhani

Gazetarja Mira Kazhani është përfshirë në një aksident rrugor gjatë ditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nga aksidenti ka mbetur i...

Flet Mira Kazhani: Nuk i bëj qoka në portal Lali Erit. Ja dy burrat e mirë në PD

Gazetarja Mira Kazhani ka qenë e ftuar në këndin e së vërtetës përballë Edi Manushit në “E Diell”, ku nuk ka ngurruar t’i përgjigjet...

‘Studentja në protestë me çantë Prada’, deputeti i PD-së sulmon Mira Kazhanin: Je media e kazanit, të rinjtë nuk kanë lekë të paguajnë tarifat...

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho sapo ka reaguar në ‘Facebook’ në lidhje me shkrimit e bërë nga gazetarja Mira Kazhani. ...

Pyetet për sulmet e ‘Lolitës’ ndaj saj, Mira Kazhani habit me përgjigjen

Kohët e fundit gazetarja Mira Kazhani është sulmuar nga faqja “Lolita” ku në disa postime është vënë në fokus të tyre.  E...

Lajmet e fundit