Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Mira Kazhani

Mustafa Nano merr publikisht në mbrojtje Mira Kazhanin: Po të ma ofronin mua atë post do e pranoja, një sulm i ndyrë

Mustafa Nano është një tjetër zë i fuqishëm në media që ka marrë në mbrojtje gazetaren Mira Kazhani. Këtë gjë, Nano e ka pohuar...

Nga aksidenti tek ‘sulmet’ për punën në UKT, reagon Mira Kazhani: Po, kam bërë dy punë se rroga si gazetare s’më del

Ditët e fundit ka gjeneruar në media dhe mbarë opinionin publik, një debat lidhur me punësimin e gazetares Mira Kazhani, si specialiste pranë UKT-së....

Mira Kazhani për ‘Euronews Albania’: Pse jam kundër ‘anti-shpifjes’

Editorja e tiranapost.al ka komentuar në 'Euronews Albania' sot paketën ‘Anti-Shpifje’. Kazhani flet për gazetarë, ngatërrestarë dhe shpifës që janë kudo,...

Debati me Jul Dedën, flet Mira Kazhani: S’duhet të isha unë lajm, por të rinjtë që bëjnë gara në TEG (E PLOTË)

''Më vjen keq që u bëra unë lajm jave. Pse dhe kujt i duhet jeta ime personale?! Unë jam e tronditur nga një...

Mira KAZHANI e thotë hapur: Po të isha në Lezhë do bëja tifozllëk për FRANIN përballë PJERINIT

Gazetarja Mira Kazhani mbështet figurën e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frrokaj.   Ky i fundit doli mbrëmë te Opinion dhe u...

‘Kur mbjell dhunë korr dhunë’, Kazhani flet për Sahit Dollapin: Më ka befasuar…

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Dritare’, gazetarja Mira Kazhani ka komentuar dhunën e ushtruar mbi Sahit Dollapin. Kazhani u...

Mira Kazhani përlotet live, flet për aksidentin e 17-vjeçarit: Jam lutur për shëndetin e djalit

Gazetarja e njohur Mira Kazhani ka reaguar për herë të parë në një trasmetim direkt pas aksidentit në autostradë me pasojë plagosjen e një...

Lajmet e fundit