Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

miqesia

Artur Zheji tregon si përfundoi miqësia e tij me Edi Ramën: Ai ka kaluar shumë momente të këqija, por duhet të ishte sjellë me...

Gazetari Artur Zheji dhe kryeministri Edi Rama dikur kanë qenë miq të mirë, por rrugët e tyre u ndanë dhe Zheji tashmë njihet si...

Lajmet e fundit