Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

minsitria e shendetesise

SHIFRAT/ Rritet numri i infektimeve në 24 orët e fundit, shtohen edhe pacientët e shtruar në spitalin Infektiv

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e infektimeve me COVID-19 në 24 orët e fundit, ku shihet se ka një rritje në kraghasim me...

Ministria nxjerr shifrat: Rriten infektimet e Covid-19 në Shqipëri, fatmirësisht asnjë humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat mbi situatën pandemikë në Shqipëri. Në 24 orët e fundit janë kryer 2007 testime, ku kanë rezukltuar pozitivë...

Ministria jep leje për mbledhjen e këshilltarëve në Vlorë, Dritan Leli “nuk bën mbrapa”: S’do ketë asnjë takim, nuk na lejojnë rregullat e pandemisë

Ministria e Shëndetësisë u ka kthyer përgjigje anëtarëve të Këshillit Bashkiak të Vlorës, për mbajtjen e mbledhjes me praninë dhe të kryebashkiakut Dritan Leli,...

Aksidenti me 9 nxënës të plagosur në Berat, ministria e Shëndetësisë jep informacionin e RËNDËSISHËM

Ministria e Shëndetësisë jep informacionin e rëndësishëm për nxënësit e plagosur nga aksidenti i këtij mëngjesi në Berat. Të plagosur kanë...

Lajmet e fundit