Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

minorene

207 mijë shqiptarë kanë aplikuar për azil në BE nga 2010-a, rreth 33% e tyre ishin minorenë

Aplikimet për azil të shtetasve shqiptarë në Bashkimin Europian e të tjera (BE+) gjatë dekadës së fundit kanë qenë shumë të larta në raport...

Dy shqiptarë minorenë dhunojnë dhe grabisin një person me aftësi të kufizuara

Dy shqiptarë dhe një italian, të tre 15-vjeçarë janë arrestuar nga policia italiane ndërsa një bashkmoshatar maroken është shpallur në kërkim. ...

Alarmante në Tiranë, zhduken dy minorene

Dy vajza minorene janë shpallur të zhdukura në Tiranë që prej dy ditësh Bëhet fjalë për vajzat e mitura me iniciale...

Arrestohen minorenët hajdutë, bëjnë kërdinë me vjedhjet në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar dy shtetas dhe po procedohet në gjendje të lirë një tjetër, pasi akuzohen për vjedhje në bashkëpunim. ...

Gjykata dënon me burg minorenen 16-vjeçare, qëlloi ushtarin izraelit

Ahed Tmimi është aktrivistja 16-vjeçare e cila u bë simbol i palestinezve në rezistencën e tyre kundër Izraelit. Ajo u...

55 minorene kanë abortuar në një vit në Tiranë

Në spitalin Obstetrik-Gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë”, në vitin 2016 ka pasur 20 aborte nga nën 20-vjeçaret dhe së paku në tre raste ato kanë qënë...

U përdhunua nga 55-vjeçari dhe ngeli shtatzënë, zbardhet dëshmia rrënqethëse e të miturës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Pogradecit ku një 15-vjecare është përdhunuar nga një 55-vjecar dhe ka ngelur shtatzënë. ...

“Më jep para ose të publikoj fotot nudo”, kavajsi kërcënon minorenen, por e pëson keq

“Më jep para ose të publikoj fotot nudo”, kështu e ka kërcënuar 35 vjeçari nga Kavaja minorenen, por e ka pësuar keq. ...

Tronditet Vlora, minorenët përdhunojnë djemtë 6 vjeç në oborrin e shkollës

Qyteti i Vlorës është tronditur nga një ngjarje e rëndë e shënuar pasditen e së shtunës. Dy djem kanë përdhunuar dy fëmijë, ndërsa i...

Pas vajzës, zhduket edhe babai. Flasin familjarët: 16 vjeçaren e kanë rrëmbyer, ishte në dhomën e saj

Pak a shumë kjo ishte historia e mistershme e zhdukjes së 16-vjeçares Gazie Kazia nga shtëpia e saj. Familja Kazia ja ka lënë në...

Lajmet e fundit