Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

ministrja nikolla

‘KRYEPLAKU SHTROI NJË DREKË’! Nikolla flet për mishin e pjekur dhe rakinë në shkollën e Skraparit

E lehtë z. Deputet. Meqenëse tre nxënësit e shkollës janë të vegjël, shih me kujdes se mos dallon mësuesin. Mirëpo, një gjë duhet...

Ministrja e Arsimit flet për akreditimin e Universiteteve: Proces i rregullt nga A-ja te ZH-ja

Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla e ftuar në emisionin, “5 pyetjet”, në report TV, ka folur për prcesin e akreditimit të Universiteteve. ...

Agjencia britanike zgjidhet për të akredituar 35 universitete shqiptare

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka arritur një marrëveshje të rëndësishme me Agjencinë e Sigurimit të Cilësisë (QAA) për të vlerësuar standartet në sistemin...

Lajmet e fundit