Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

ministrja gjonaj

Fatura e qëndrimit në Romë shkruan 1 NATË- 706 euro, ministrja pretendoi për qëndrimin dy netë në Itali (DOKUMENTI)

Duket se deklarata e ministrisë së Drejtësisë sot, përpiluar nga ministrja Etilda Gjonaj ka shumë paqartësi, ç’ka pas bërjes publike të shpenzimeve të ministres,...

Shpenzimet luksoze të ministres Gjonaj, reagon ish deputetja: Ndrikullat e Ramës kanë standart tjetër, janë të babëzitura

Ish deputetja e PD, Orjola Pampuri ka reaguar mbi shpenzimet e kryera nga Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Me anë të...

Ministrja Gjonaj: Goditje pa tolerim korrupsionit, përgëzoj policinë dhe prokurorinë për bashkëpunimin

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, në një konferencë të papritur për media është shfaqur në Facebook-un e kryeministrit Edi Rama për të përgëzuar dy...

Mbylllet mbledhja e KLD, flet ministrja Gjonaj, ja çështja e rëndësishme që u diskutua

Sapo ka mbyllur punimet mbledhja e Këshillit të Lartë të Drejtësisë, ku për herë të parë ka marrë pjesë ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj....

Lajmet e fundit