Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

ministrja e inisise dhe femijet

“Edhe unë qesh kur i shoh”, Bora Muzhaqi flet për lapsuset dhe gafat: Një gjë është e sigurt, s’bëj gabime në punën time

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët njihet tashmë për lapsuset dhe gafat që shpesh ka bërë në daljet e saj publike. Në lidhje me...


Lajmet e fundit