Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

ministrja e drejtesise

VIDEO/ Duke zbritur nga makina e blinduar, ministrja shqiptare merr pjesë në serialin televiziv

Ministrja e Drejtësisë në Kosovë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi si aktore në një serial televiziv. Mediat kosovare bëjnë me dije se ajo është...

Dhoma e Përmaruesve ironizon Etilda Gjonajn pas mbylljes së detyrës: “Baresha e Reformës në Drejtësi” të na kishte mbledhur një herë, në 4 vite...

Dhoma Kombëtare e Përmbaruesve Gjyqësorë Privatë, ironizon Etilda Gjonajn pas një shkrimi të djeshëm të saj ku shkruante për sfidat e 4 viteve në...

Firmoset marrëveshja për transferimin e të burgosurve shqiptarë, nga Anglia në Shqipëri dhe anasjelltas

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, është duke zhvilluar një vizitë punë në Londër. Gjatë kësaj vizite është firmosur marrëveshja për transferimin e të burgosurve...

Raportimi në komision, Ministrja e Drejtësisë Gjonaj: Gjykata Kushtetuese funksionale në qershor

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, premtoi që brenda muajit qershor të këtij viti, Gjykata Kushtetuese do të ketë kuorumin e nevojshëm dhe do të...

Ligji i Magjistraturës, Gjonaj PARALAJMËRON opozitën: Të mirëpritur për bashkëpunim por nuk khehemi pas, jemi të vendosur

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ditën e sotme doli në një konferencë për shtyp ku foli për vettingun, dhe ligjin e Magjistraturës. ...

Ndërmjetësimi ligjor, ministrja Gjonaj jep vendimin: Ja për kë do të hiqen licencat

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi në Komisionin e Ligjeve se të gjithë ndërmjetësit ligjorë, të cilët janë licencuar, por që nuk e ushtrojnë...

Ankesat e qytetarëve në portalin e Ramës, ministrja e Drejtësisë shkarkon 8 punonjës të administratës

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj në një deklaratë për mediat ka njoftuar se ka marrë masa ndëshkimore për 8 punonjës së Hitpotekës, duke i...

Ministrja e Drejtësisë viziton burgun e të miturve në Kavajë: Prioritet integrimi në shoqëri

Ditën e sotme Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka marrë pjesë në një aktivitet në institucionin e të miturve në Kavajë, e shoqëruar edhe...

‘Reformë e thellë në burgje’, paralajmëron ministrja Gjonaj

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj e ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, ka deklaruar se i tërë sistemi i burgjeve do t’i nënshtrohet një...

Lajmet e fundit