Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ministria

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e fundit të Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje...

Ministria publikon shifrat e fundit të Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë...

NUK KA VIKTIMA/ Ministria nxjerr të dhënat: Nga 3 MIJË testime ka vetëm 7 raste pozitive me Covid

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje...

Dalin shifrat e Covid: Nuk ka asnjë viktimë, por trefishohen rastet pozitive (BILANCI)

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Nuk kemi asnjë humbje jete,...

Ministria nxjerr shifrat e fundit: Mijëra testime, por vetëm 5 raste pozitive. Nuk ia doli të mbijetojë një qytetare nga Saranda

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Janë kryer gjithsej 2103 testime,...

Shifrat e fundit: Asnjë viktimë nga Covid në Shqipëri, por ka pacientë në terapi intensive

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht asnjë humbje jete, janë...

LAJM I MADH/ Vijon të mos ketë humbje jete nga Covid-19 në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar së fundmi shifrat e Covid-19 në vendin tonë. Asnjë humbje jete gjatë 24 orëve të fundit. Janë kryer 3,340...

Ministria nxjerr shifrat: Asnjë viktimë nga Covid, 15 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Asnjë humbje jete, 15 raste të...

Shifrat e Covid: Dyfishohet numri i rasteve të reja dhe viktimave në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit janë...

Numër i ulët rastesh pozitive në vendin tonë, kanë humbur jetën 2 qytetarë

Ministria e Shëndetësisë ka kryer gjatë 24 orëve të fundit 3051 testime ku janë regjistruar 24 raste të reja dhe 2 humbje jete në...

Lajmet e fundit