Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

MINISTRIA E TURIZMIT

Ministria e Turizmit publikon PROTOKOLLIN e masave anti-COVID gjatë sezonit turistik: Mos hani me gishta…

Ministria e Turizmit ka publikuar protokollin e masave anti-COVID që janë të detyrueshme për t’u zbatuar gjatë sezonit turistik në Shqipëri.Sipas ministrisë, çdo sipërmarrje...

Epidemia e derrit të egër vjen dhe në Ballkan, Gjahtarët e Shqipërisë apel qeverisë: Po Shqipëria është imune?! Ju ofrojmë bashkëpunimin tonë (DEKLARATA)

Federata Kombëtare Shqiptare e Gjuetisë i dërgon një letër Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural dhe Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit për të bashkëpunuar...

Ministri socialist VALLËZON me moderatoren e njohur, i bën tag gruas (VIDEO)

Figura e politikanëve na kujton gjithmonë seriozitetin dhe kostumet parlamentare të mbëthyera deri në grykë, por kësaj here ministri Klosi është shfaqur krejt ndryshe....

Vasili e akuzoi si përgjegjës për tragjeditë ne det, drejtori i AKB-së i kthen përgjigje: Merr më shumë informacion

Paraditen e sotme, kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe Drejtorin e Agjencisë së Bregdetit për tragjeditë që po...

Lajmet e fundit