Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

ministria e shendetsise

Gazetarja britanike nxjerr DOKUMENTIN e Ministrisë ruse: Janë përgatitur për emergjencë të madhe, po mbledhin mjekë e infermierë

Emma Burrows, gazetare dhe redaktore lajmesh e medias britanike ITV News, ka nxjerr disa dokumente ekskluzive të Ministrisë së Shëndetësisë në Rusi, që tregojnë...

Lajmet e fundit