Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Ministria e Shëndetësisë

11 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, fatmirësisht asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije të dhënat për situatën pandemike në Kosovë, ku kanë rezultuar pozitivë 11 qytetarë. Në 24 orët e fundit...

Ministria e Shëndetësisë kërkesë OSHKSH-ve në 4 qarqe të vendit: Ndërprisni kontratat me 1000 mjekë specializantë

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, me anë të një shkrese i ka kërkuar Operatorëve të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, për 4 qarqe kryesore...

Lajmet e fundit