Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Ministria e Kultures

Ministria e Kulturës shtyn zhvendosjen e varrit të Kodrës: Banorët e paarsyeshëm bllokuan procesin

Rezistenca e banorëve të Ishmit kanë detyruar Ministrinë e Kulturës dhe përfaqësuesit e fondacionit “Ibrahim Kodra” që të shtyjnë për një kohë tjetër zhvendosjen...

Behgjet Pacolli reagon për zhvarrosjen e Ibrahim Kodrës, i përgjigjet Berishës dhe banorëve të Ishmit

Biznesmeni i njohur nga Kosova, Behgjet Pacolli, i cili është edhe themelues i fondacionit “Ibrahim Kodra”, ka reaguar për debatin që po zhvillohet në...

Lajmet e fundit