Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

ministria e infrastruktures

Anija “ruse” në ujrat shqiptare, reagon Ministria e Infrastrukturës: Nuk është në listën e sanksioneve, u lejua të shkarkonte mallrat e kompanisë SHELL

Një anije me flamurin rus ditën e sotme është shfaqur në Durrës, në një kohë kur Shqipëria ka vendosur sanksione ndaj Rusisë. Në lidhje me...

2 protesta para Ministrisë së Infrastrukturës dhe asaj të Arsimit, procedohen penalisht 11 organizatorët (DETAJE NGA POLICIA)

Procedohen penalisht 11 persona të identifikuar si organizatorë, të dy tubimeve të zhvilluara njëkohësisht para Ministrisë së Infrastrukturës dhe asaj të Arsimit, gjatë të...

Lajmet e fundit