Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

ministria e financave

Edi Rama ndryshime të forta në qeveri, heq Shkëlqim Canin

Edi Rama bën sot ndryshime të forta në qeveri. Kur Rama ka mohuar ndryshime në qeverinë e tij, vjen lëvizja surprizë: kryeministri i pakënaqur...

Ministria e Financave publikon LISTËN me EMRA: Kush përfiton nga kësti i katërt dhe i pestë i ish- të përndjekurve politikë

Nr NR DOSJES VKM Emri Atesi Mbiemri 1 145 784 Fil Rasim Dida 2 13102 509...

Mbaron kontrata me Crown Agent, ministria: Ekspertizën e morëm, tani vazhdojmë vetë me këto standarde

Ministria e Financave njoftoi të dielën për përfundimin e kontratës së bashkëpunimit me kompaninë Crown Agent rreth dy vite pas miratimit të saj. ...

Ministri Cani takim me shoqatat e bizneseve, diskuton 3 çështje të rëndësishme: Më mirkuptoni për taksat

Ministri I Financave Shkëlqim Cani, është duke zhvilluar një takim me shoqatat e bizneseve ku ka parashtruar tre çështje të rëndësisshme, informalitetin dhe paketën...

Hije dyshimi mbi koncesionin, a do jenë fituesit vëllai i Ramës dhe djali i ish-kryeministrit Meksi?

Pritet që një koncesion prej 110 milionë eurosh të jepet për mbledhjen e TVSH-së, nga qeveria shqiptare dhe nga ajo që ka qarkulluar...

Cani njofton koncensionin e ri 110 milionë euro, cila është kompania e favorizuar

Allen Cheng, i treti djathtas, gjatë një marrëveshje të fituar në Kolumbi Nga ajo që shkruan vetë kompania, ajo është e specializuar në...

Lajmet e fundit