Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

ministri rus

“Mercenarë nga Shqipëria në Ukrainë”, Majko i përgjigjet ministrit rus Sergey Lavrov

Ish-kryeministri Pandeli Majko ka reaguar për deklaratën e ministrit të Jashtëm rus Sergey Lavrov, i cili tha sot se mercenarë nga Shqipëria, Kosova dhe Bosnja...

Lajmet e fundit