Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
1kmh
0 %
Enj
12 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

ministri jashtem

Ministri i Jashtëm i Vatikanit viziton Rrëshenin, e mirpresin qindra besimtarë

Imzot Paul Richard Gallagher, Sekretar i Shtetit të Vatikanit për marrëdhëniet me Shtetet dhe Organizmat Ndërkombëtarë dhe Ministri i Jashtëm i Vatikanit ka vizituar...

U helmua? Presidenti bjellorus në panik pas vdekjes së ministrit të Jashtëm, largon nga Presidenca gjithë stafin e kuzhinës

Presidenti i Bjellorusisë, Alexander Lukashenko, mori papritur masa drastike paraprake, duke shkarkuar gjithë stafin e tij të kuzhinës, pas vdekjes së papritur të ministrit...

Vdes papritur ministri i Jashtëm bjellorus Vladimir Makei

Ministri i Jashtëm bjellorus Vladimir Makei, i cili ka mbajtur këtë detyrë për një kohë të gjatë, ka vdekur papritur. Lajmi u njoftua të...

Lajmet e fundit