Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

ministri gjerman

Ministri i Jashtëm gjerman, kërcënon Turqinë: Sa të jetë Erdogan, harrojeni Europën

Marrëdhëniet mes Turqisë dhe Gjermanisë vijojnë të përkeqsohen, këtë herë është ministri i Jashtëm i Gjermanisë Sigmar Gabriel, i cili e ka bërë të...

Ministri i Jashtëm gjerman kritikon partnerët e BE-së që kanë mbyllur kufijtë për refugjatët

Ministri i Jashtëm gjerman, Steinmeier, ka denoncuar me forcë vendimin e disa shteteve, partner të Bashkimit Europian, pas vendimit për të mbyllur rrugën ballkanike....

Lajmet e fundit