Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

minister

Incidenti në Gramsh/ Flet Peleshi: Po trajtohet me seriozitet nga strukturat e shtetit, mund të ketë patur synim…

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, komentoi sot në një konferencë për shtyp incidentin e ndodhur në uzinën e armëve në Gramsh, ku tre shtetas...

Ulsi Manja inspekton qendrën spitalore të burgjeve: Asnjë i infektuar me Covid dhe higjienë maksimale

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja është takuar këtë të hënë me Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, ku kanë inspektuar nga afër masat e marra...

VIDEO/ “Është i pijshëm dhe i sigurt”, ministri pi ujë nga lumi “i shenjtë” për t’u treguar qytetarëve se është i pastër, dërgohet me...

Ministri i provincës Punjab në Indi, Bhagëad Mann, piu një gotë ujë nga një lumë 'i shenjtë' për t'u provuar vendasve se uji është...

Deklarata e fortë e Lorenc Vangjelit: Një ministër i Ramës do të ketë një problem serioz me drejtësinë shqiptare

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin "Opinion". Ai tha se një ministër i qeverisë Rama do të...

“Po bëhet gati kurbani i radhës”, Basha flet për ministrin e tretë që do të arrestohet: SPAK t’ia vërë prangat në zyrë

Kreu i PD, Lulzim Basha në një konferencë foli për aferën e inceneratorëve, teksa tha se do bëhet kurban një tjetër ministër që të...

Lulzim Basha “këshillon” Manjën: Mos u përkëdhel se u bëre ministër, do vijë dita të japësh llogari; Socialisti: Të flasë drejtësia

Kryetari i PD Lulzim Basha, i është drejtuar sot ministrit të Drejtësisë Ulsi Manja se drejtësia për të mund të vonojë por nuk do...

“Hallin e pronave do t’ua zgjidh unë”, arrestohet “ministri” në kryeqytet, policia i bastis shtëpinë

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Kosovë, ku një person është prezantuar si “minister” dhe ka mashtruar dy persona, duke u thënë se...

Festë në familjen e Saimir Tahirit, djali i vogël i ish-ministrit feston ditëlindjen: Sot 2 vjeç, ka filluar me shpjegimet e gjata (VIDEO)

Ditë feste në familjen e ish-ministrit Saimir Tahiri, pasi Goliku, djali i tij i vogël feston 2 vjetorin e lindjes.Vetë Tahiri ka postuar një...

‘Nuk synoj postin e…’ , Agron Shehaj zbulon rolin e sipërmarrësit në politikë: S’jam futur përkohësisht, do të bëj gjithçka që kam në dorë

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Agron Shehaj ka komentuar mbëmjen e sotme rolin që ka një sipërmarrës në politikë. Në...

E BUJSHME/ Paralajmërimi i Fiks Fare: Zbulohen DOKUMENTET, denoncojmë MINISTRIN që fitoi tenderin 5 milionë euro me kompaninë e tij

Emisioni Fiks Fare ka paralajmëruar se mbrëmjen e sotme do të denoncojë një ministër shqiptar, i cili me kompaninë e tij ka fituar tenderin...

Lajmet e fundit