Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

mini-shengeni

“Zgjoi Zot nga ëndrra”, Braçe pro “mini-shengenit”: Serbia s’është rrezik për ne se jemi në NATO

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka dalë hapur pro nismës së “mini-shengenit” që mori emrin “Open Balkan”, mes Shqipërisë, Serbisë dhe Maqedonisë së...

“Të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën”, këngëtarja revoltohet për Mini-Shengenin: Edhe 1000 trarë të vënë me Kosovën…

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka reaguar e revoltuar për nismën e “Mini-Shengenit” i cili u pagëzua dje me emrin “Open-Balkan”. Në një postim në rrjetet...

Fuga për “Mini-Shengenin”: Kërkuam Europën dhe përfunduam në Shkup! Jemi si një i dehur që ikën nga e çojnë këmbët

Akademiku Artan Fuga ka ironizuar nismën që po ndërmerr Shqipëria bashkë me Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut, nismë e quajtur “Ballkani i hapur”, ku...

Mini-shengeni/ Edi Rama i drejtohet Kurtit: Këtu nuk ka asnjë konspiracion! Presidenti serb: Nuk e kuptoj pse duhet t’i themi dikujt ha? Të hajë...

Forumi Ekonomik Rajonal që u mbajt në Shkup, është në mbyllje dhe tre liderët e rajonit po mbajnë konferencën e fundit për mediat. Kryeministri...

Lajmet e fundit