Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

mina me telekomande

U arrestua në Durrës se iu gjetën 4 mina me telekomandë, Arben Elezi i dënuar disa herë më parë për vepra të ndryshme penale...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e Arben Elezit, i cili u arrestua sot pasi u kap me katër mina me...

Katër mina me telekomandë për 10 mijë euro, arrestohet 50-vjeçari në Durrës (EMRI)

Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akzuohet për veprimtari kriminale të prodhimit dhe shitjes së minave me telekomandë. Në pranga ka rënë...

3 javë hetime, prangoset në Milot 38 vjeçari me mina me telekomandë, për shpërthim në distancë (EMRI)

Një 38 vjeçar është arrestuar nga Policia në Milot pas një hetimi 3 javor të kryer në bashkëpunim me Prokurorinë. Atij i janë sekuestruar...

U kapën me mina me telekomandë, Gjykata e Durrësit merr vendimin për tre të arrestuarit (EMRAT)

Gjykata e Durrësit ka dhënë masën ditën e sotme për tre të arrestuarit, të cilët u japën me mina me telekomandë. Gjykata ka vendosur masën...

Policia operacion në Durrës: Prangosen 3 dibranët që shisnin mina, i bënin me telekomandë dhe merrnin 3000 euro/copa (EMRAT-DETAJE)

Tre persona të lindur në Dibër dhe banues në Sukth të Durrësit janë arrestuar nga Policia pas një operacioni të zhvilluar në qytetin bregdetar....

Arrestohen në flagrancë dy trafikantët nga Tirana, furnitorët e armëve dhe minave me telekomandë (EMRAT)

Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy persona, si dhe ka shapllur në kërkim dy të tjerë në sajë të operacionin policor të...

Lajmet e fundit