Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

mimoza margjeka

Mori 6 mijë euro për të liruar një të burgosur, GJKKO dërgon për gjykim çështjen e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka kaluar për gjykim çështjen e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka, e cila ndodhej në masën e...

Akuzohet për rolin e sekserit në çështjen ‘Margjeka’, GJKKO liron nga qelia e burgut Kaludjo Zhillën

GJKKO ka liruar nga qelia Klaudjo Zhillën dhe ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg". Zhilla është arrestuar pas zbulimit...

Kërkoi 6000 euro në këmbim të lirisë për Orion Balin! Gjyqtarja Mimoza Margjeka mungon në seancën gjyqësore, infektohet me Covid-19

Seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka është shtyrë për një moment të dytë. Mësohet se seanca gjyqësore është shtyrë për arsye të...

‘Flemë në hotel se vajzës i pëlqen dhoma me vaskë’, zbardhet mbrotja e Margjekës para trupit gjykues: Burri im s’guxon të…

Zbardhet e plotë mbrojtja e gjyqtares së Apelit Korçë, Mimoza Margjeka, sot para trupit gjykues. News24 ka siguruar me audio dëshminë...

I refuzoi mandatin Valbona Sakos, Gjykata e Apelit rrëzon vendimin e gjyqtares Mimoza Margjeka

Gjykata e Apelit shfuqizon vendimin e gjyqtares Mimoza Margjeka për kryebashkiaken e re të Durrësit Valbona Sakon. Mësohet se Apeli ka...

Nuk i dha mandatin kandidates së PS, Balla sulmon gjyqtaren: Lajthitje anti-ligjore

Sekretari i përgjithshëm i PS Taulant Balla sulmon gjyqtaren e Durrësit që vendosi të mos i japë mandatin e deputetit kandidates socialiste Valbona Sako,...

Lajmet e fundit