Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mimi kodheli

Hajdari e Kodheli në Shkup, takohen me krerët më të lartë të shtetit: Në fokus, bashkëpunimi i ngushtë i vendeve të rajonit

"Një delegacion i Komisionit për Politikën e Jashtme zhvilloi një vizitë zyrtare në Shkup, ku patëm kënaqësinë të takoheshim me Kryetarin e Kuvendit...

Mimi Kodheli feston ditëlindjen, deputetja i dërgon lule në Komision (FOTO)

Ish-ministrja e Mbrotjes Mimi Kodheli feston sot ditëlindjen e 55-të dhe kolegët e saj s’kishin si ta harronin këtë ditë. Ka...

Kujton kohën kur ishte ministre e Mbrojtjes: Kam ngelur në sedrën e çdo ushtaraku

  Kryetarja e Komisionit të Jashtëm, Mimi Kodheli ka qenë e ftuar sot në emisionin ‘Provokacija’ në ABC News, ku ndër të tjera  ka...

Mimi Kodheli e thotë hapur: Kush ka ditur ka blerë vota, ndryshe nuk fiton

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e ftuar në ‘Mbrëmje Ide’, ka folur për përgjimet e fundit të publikuar sot nga gazeta gjermane ‘Bild’. ...

Mimi Kodheli revoltohet me gazetarin: Intervistën e kërkova unë, nëse bëni pyetje të tilla do ta mbyll këtu

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dha një intervistë për situatën aktuale dhe zgjedhjet vendore të 30 qershorit në rubrikën 'Opinion' në News24. ...

Kodheli kujton ditën që përcolli majorin Tanushi në Letoni: I paharruar në zemrën time

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka kujtuar majorin Klodian Tanushi, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme, pas katër ditësh në spital si pasojë...

Kunati në krye të KLP, Kodheli: Berisha s’e njeh kunatin e tij, unë e njoh shumë mirë

Ish-ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli reagon pas akuzave të Sali Berishës për zgjedhjen në krye të Këshillit të Lartë të Prokurorëve të kunatit të...

7- MARSI/ Mimi Kodheli publikon fletë-lavdërimin e klasës së 5-të: Të falenderoj zysh Lejla

Sot në Ditën e Mësuesit, 7-mars, ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli, publikon fletë-lavdërimin me shkrimin e mësueses së saj, Lejla Sevrani e cila...

Meta me Kodhelin bashkë në vizita zyrtare, takim me kryeparlamentarin e Egjiptit

Në vijim të vizitës zyrtare në Egjipt, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u prit në një takim të veçantë nga Kryetari i Parlamentit të...

Lajmet e fundit