Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

mimi kodheli

Kush do ta thyejë herësin në Tiranë?, Veliaj zbulon 3 emrat e kandidatëve të PS: Kanë një “LOGO” të vetën personale

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj ka deklaruar mbrëmjen e sotme se emrat e disa prej socialistëve janë vendosur poshtë listës së sigurt të kandidatëve...

Ju trembin ‘emrat e fortë’ në PS? Berisha: Rama i përjashtoi ashtu si Kodhelin dhe Xhafajn, do që të mbetet kryetar i PS pas...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se PD ka patur një rritje në sondazhe me 15 pikë krahasuar...

Mimi Kodheli përballë Josefina Topallit: Ne ju kemi një borxh të madh të rinjve, të ardhmen

Si rrallëherë Mimi Kodheli ka qenë përballë Jozefina Topallit ku iu është kërkua të paraqisnin tematikën e parë të cilës do i kushtonin vëmendje nëse...

E 21-ta në Tiranë, sfidon Mimi Kodheli: Marr 11 mijë vota dhe fitoj mandatin. S’kam patur thyerje me Ramën, e falenderoj që jam pjesë...

Deputetja e PS, Mimi Kodheli e ka konsideruar si nder që pas 20 vitesh në politikë kandidon sërish në listën e Tiranës. E ftuar në...

E BUJSHME/ “Plangprishësit”, Ditmir Bushati jashtë listës së PS së bashku me Gjebrenë, në dyshim Kodheli e Majko, por i sigurt Fatmir Xhafaj (LISTA...

Ditmir Bushati, Fatmir Xhafaj, Pandeli Majko e Mimi Kodheli në 8 vjet të qeverisjes së PS kanë shërbyer e shërbejnë dhe si ministra, raporton...

‘Ka shumë krerë, por nuk ka program’, Kodheli: Opozita është e përçarë dhe pa ide

Mimi Kodheli duke folur sot emërimin e saj si zëvendës presidente e Asamblesë Parlamentare të Organizatës së Traktatit të Atlantikut të Veriut, tha se...

Emërimi në postin e lartë të NATO-s, Mimi Kodheli: Kam marrë urime majtas e djathtas, ta ruajmë unitetin edhe gjatë pandemisë

Mimi Kodheli ka folur sot nga foltorja e Kuvendit për emërimin e saj si zëvendës presidente e Asamblesë Parlamentare të Organizatës së Traktatit të...

Mimi Kodheli zgjidhet zv.presidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s, e para shqiptare e zgjedhur në këtë post

Sot është mbajtur Mbledhja Plenare e Sesionit të 66-të Vjetor, të Asamblesë Parlamentare NATO-s, ku ka marrë pjesë deputetja Mimi Kodheli dhe Sekretari i...

Bëri bujë me deklaratën për zyshat, Mimi Kodheli publikon emra mësueset e saj: Pamja e tyre nuk ulërinte, mbanin mbi supe petkun e seriozitetit

Reagon deputetja e PS Mimi Kodheli pas bujës që bëri deklarata e saj për ‘zyshat’. Kodheli ka publikuar emrat e mësueseve...

Mimi Kodheli s’di të plaket, kalon ditët e fundit të vitit me ish-zëvendësen e Ramës në Shirokë

Ish ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka treguar se nuk din të plaket. Me sa duket ditët e fundit të vitit Kodheli ka zgjedhur...

Lajmet e fundit