Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

TAG

mimi kodheli

Spartak Braho për herë të fundit në Kuvend: S’kam asnjë peng, kisha detyrim të largoja Berishën dhe ja arrita! Politika tani do ecë në...

Politikani Spartak Braho, është një nga deputetët që nuk do të jenë më pjesë e politikës aktive. Sot, ai është pyetur nga gazetarët jashtë...

Mimi Kodheli mban fjalimin e fundit në Kuvend, kolegët të prekur e duartrokasin: Nuk kam bërë mrekullira, ama angazhimi ka qenë maksimal, faleminderit!

Deputetja Mimi Kodheli ka mbajtur pak më parë fjalën e fundit në Kuvend, si deputete, shkruan newsbomb.al. Ajo ka falenderuar Gramoz Ruçin, kolegët dhe...

Kodheli: PS do marrë mandatet për të qeverisur e vetme, por nuk do ta përjashtoja koalicionin

Kandidatja për deputete Mimi Kodheli në një intervistë ka folur për zgjedhjet duke u shprehur e sigurt se Partia Socialiste do të marrë mandatet...

Rama e la jashtë listës së “sigurt”, Mimi Kodheli tregon bisedën me kryeministrin: E dija se ku do isha e vendosur, e bindur se...

E vendosur e 21-ta në listën e Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Mimi Kodheli ka treguar ditën e sotme se kjo nuk ka...

“Kishim një lidhje në kohë të largët” Rama për Kodhelin: Mimi ka qenë një super kinge, nga ato që të bën të krijosh fantazi

Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një takim me gratë dhe vajzat e qytetit të Tiranës.  Gjatë takimit të tij ai ka...

Kush do ta thyejë herësin në Tiranë?, Veliaj zbulon 3 emrat e kandidatëve të PS: Kanë një “LOGO” të vetën personale

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj ka deklaruar mbrëmjen e sotme se emrat e disa prej socialistëve janë vendosur poshtë listës së sigurt të kandidatëve...

Ju trembin ‘emrat e fortë’ në PS? Berisha: Rama i përjashtoi ashtu si Kodhelin dhe Xhafajn, do që të mbetet kryetar i PS pas...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se PD ka patur një rritje në sondazhe me 15 pikë krahasuar...

Mimi Kodheli përballë Josefina Topallit: Ne ju kemi një borxh të madh të rinjve, të ardhmen

Si rrallëherë Mimi Kodheli ka qenë përballë Jozefina Topallit ku iu është kërkua të paraqisnin tematikën e parë të cilës do i kushtonin vëmendje nëse...

E 21-ta në Tiranë, sfidon Mimi Kodheli: Marr 11 mijë vota dhe fitoj mandatin. S’kam patur thyerje me Ramën, e falenderoj që jam pjesë...

Deputetja e PS, Mimi Kodheli e ka konsideruar si nder që pas 20 vitesh në politikë kandidon sërish në listën e Tiranës. E ftuar në...

E BUJSHME/ “Plangprishësit”, Ditmir Bushati jashtë listës së PS së bashku me Gjebrenë, në dyshim Kodheli e Majko, por i sigurt Fatmir Xhafaj (LISTA...

Ditmir Bushati, Fatmir Xhafaj, Pandeli Majko e Mimi Kodheli në 8 vjet të qeverisjes së PS kanë shërbyer e shërbejnë dhe si ministra, raporton...

Lajmet e fundit