Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

milva

Prej kohësh kishte humbur kujtesën, ndërron jetë këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Milva ( Ilvia Maria Biolcati ) ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Ajo prej shumë kohësh kishte humbur kujtesën . Gjatë...

Ekonomi: Të lehtësojmë barrierat dhe forcojmë shkëmbimet tregtare Shqipëri-Kosovë

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit Tregtisë dhe Sipërmarrjes Milva Ekonomi mori pjesë sot në Konferencën “Aspirata për një treg të përbashkët Shqipëri-Kosovë”, e organizuar...

Lajmet e fundit